Projekt biznes!

🟢 Ruszyliśmy z działaniami w projekcie realizowanym wraz z marką EDO Lighting Solutions! 

🟢 Nasi uczniowie będą na poważnie współpracować przy tworzeniu materiałów marketingowych. 

🟢 Mamy nadzieję, że nasze współdziałanie z biznesem da  młodzieży szansę na zdobycie umiejętności i doświadczeń, ktróre pomogą im w ich dalszych karierach.

https://edo-solutions.com/

 @edo_solutions


Finalista Olimpiady!


Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń 

Neo School zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego! Gratulacje! Trzymamy kciuki za finał!

Zakończenie roku szkolnego klasy 3C.

W piątek 29 kwietnia społeczność szkolna spektakularnie  pożegnała tegoroczne maturzystki. Dzięki chłopakom z Neo impreza miała wyjątkowy charakter. 

Alicja, Maja, Oliwia i Patrycja wyruszają w świat! Powodzenia!

Neo School w Centralnym Domu Technologii !

Jak stworzyć projekt szkoły w 3D wykorzystując przy tym cyfrowe narzędzia oraz budowę domków z piernika? Brzmi tajemniczo i intrygująco, prawda

Przedstawiamy Wam fantastyczną realizację zajęć szkolnych metodą STEAM autorstwa nauczycieli z Neo School. Pomysł na tę interdyscyplinarną lekcję wykorzystującą #designthinking zrodził się po naszych 3-dniowych warsztatach dla nauczycieli w CDT pt. „Edukacja STEAM w szkole”.

Musicie to zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=f-iQDNgqiUE


WIELKIE BRAWA dla Autorek zajęć. Paulina Leśniak i Joanna Drożdż


Dzień otwarty

Spotkanie kandydatów z innymi kandytami, uczniami, nauczycielami i dyrekcją naszego liceum chyba się udało 😎 Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia we wrześniu!


Projekt Młynek!

W ubiegłym tygodniu Nasi uczniowie ukończyli pracę nad projektem tłumaczeniowym. Grupa pierwszoklasistów stworzyła tłumaczenie menu z j.polskiego na j.angielski wraz z poradnikiem audio zawierającym wymowę poszczególnych dań. Współpraca Neo School i Restauracja Młynek zakończona sukcesem! Zachęcamy do obejrzenia relacji z projektu :)

https://www.youtube.com/watch?v=Rr_8H7V8E5Y


Zakończenie roku szkolnego!

Rok szkolny zakończony. Świadectwa rozdane. Nagrody wręczone! Widzimy się we wrześniu!

Matury zdane w 100%!

Powiedzieć, że jesteśmy dumni z naszych tegorocznych maturzystek to nic nie powiedzieć. Wyniki są rewelacyjne, zgodnie z oczekiwaniami

Gratulacje dla naszych dam!


Erasmus +

Poniedziałek 6.06.2022 to mamy nadzieję ważna data w historii naszego liceum. Mieliśmy przyjemność gościć Stevena Egana z Creativity Workshops Preston . Nasi uczniowie oprowadzili gościa i opowiedzieli o naszej działalności, Dyrekcja wraz z Karola Kaczkowska  zajęła się przyjemnościami 😁 

Mamy nadzieję, że to początek wspaniałej współpracy w ramach programu Erasmus o ktrórej oczywiście będziemy z dumą informować 😎

https://creativityworkspreston.org.uk/


Spelling Bee!

Z pewnością niejednokrotnie słyszeliśmy to pytanie w języku angielskim - can you spell it? W miniony piątek 3 czerwca w Piwnicy pod Lwem uczniowie Neo School zmierzyli się z literowaniem wyrazów w języku angielskim w pierwszej edycji konkursu Spelling Bee.

Zespół anglistów, czyli Pani Paulina, Pani Joanna i Pan Kyle połączyli siły i po solidnych przygotowaniach przyszedł czas na znalezienie królowej pszczół* pośród naszych uczniów. Były emocje, stres, chwile zwątpienia, a nad wszystkim czuwało dwuosobowe jury w postaci Pana Kyle’a oraz Nikoli Dudy. Nasze jury z brytyjskim i irlandzkim akcentem wypowiadało wylosowane słowa i sprawdzało poprawność literowania tych słów przez naszych przejętych zawodników. Zmagania uczniów umiliły w znaczący sposób Ania Gumularz oraz Weronika Strzałka, które upiekły nagrody pocieszenia, pyszne muffinki dla naszych zawodników. Y-U-M-M-Y!  Po godzinie zaciętego współzawodnictwa okazało się, że mimo, iż pracowitych pszczół w ulu było wiele, to królowa jest tylko jedna. Pierwszą zwyciężczynią w historii konkursu Spelling Bee została Julia Tyrpa z klasy 3B pokonując w finale Michała Kasprzyka. Serdecznie gratulujemy! 

To był niesamowity konkurs, dziękujemy pięknie Pani Karolinie za zdjęcia i filmy oraz Weronice za poprowadzenie całego wydarzenia. 

Till the next one! STEAM w szkole!

Szkolenie "Edukacja STEAM w szkole" w Centralny dom Technologii przyniosło natychmiastowe efekty!

Neo Angliści zabrali się do pracy i powstał projekt #spierniczto

STEAM =  Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics.
https://fb.watch/9X1FYruvkM/

Pierwszy dzień wiosny!


Bardzo zabawowo spędzony pierwszy dzień wiosny :).

Koncert duetu LiskY


Sobotni wieczór w Piwnicy pod wezwaniem synth popu dzięki duetowi LiskY ! Wszystko się udało, było bujanie i BIS-y zupełnie nieplanowane Przy okazji zebraliśmy 500zł na pomoc dla .

Strona wydarzenia.Pomoc Ukrainie.

Wspieramy zbiórkę organizowaną przez Centrum Usług Społecznych w Myślenicach. Dary można dostarczać również do nas od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Nasi uczniowie i nauczyciele będą dyżurować! Pomagajmy!

Miasto i Gmina Myślenice 

#pomagamy 

#StandWithUkraine


Ferie zimowe.

Wszystkim naszym licealistom życzymy udanych ferii i "sztruksu" w wydaniu takim jak na zdjęciu!

Wracamy 31 stycznia.

W czasie ferii sekretariat czynny codziennie do 15.
Wracamy!

Uczniowie i nauczyciele Neo School proszeni są jutro o przybycie we własnych osobach do budynku szkoły Po raz pierwszy w 2022! Do zobaczenia!
Odpoczywamy!

Dzięki cudownym pomysłom Pani Dyrektor, 7 stycznia również wolnym od zajęć dniem będzie! Miłego odpoczynku!

Lekcje zdalne.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:

Regulamin zajęć.


Co za radość!

Co za radość! Wernisaż wystawy Pana Zdzisława Słoniny już za nami. Atmosfera mocno świąteczna, "Last Christmas" jako podkład muzyczny , słowo kuratora Jurka Fedirko, smalec, swojski chleb i cudowne prace na szkle malowane. Dziękujemy!

Wystawa otwarta do 9.01.2022r.

Piwnica Pod Lwem zaprasza!Co za radość! - strona wydarzenia.

Fun Friday

Piątek to cudowny dzień na zabawy z językiem. Tradycja narodziła się z inicjatywy naszych anglistów - Pani Pauliny, Pani Joanny oraz Mr Kyle. Kolejny piątek poświęcono na pisanie listów do Mikołaja po angielsku of kors. Co za szkoła... :)

Drama w klasie :)

W miniony weekend Pani Joanna dzięki @ZwolnienizTeorii wzięła udział w szkoleniu "Drama-based pedagogy" współorganizowanym przez Institute of Applied Drama oraz Ambasadę Stanów Zjednoczonych. Dzięki szkoleniu, wróciła do Neo z głową pełną nowych pomysłów i strategii edukacyjnych żeby jeszcze bardziej motywować swoich uczniów do pracy i dzielić się tą wiedzą z innymi nauczycielami. 


Narodowe Święto Niepodległości

Uczniowie klas trzecich i klasy drugiej, z okazji Dnia Niepodległości, przygotowali wyjątkowy spektakl. 

Spektakl pt. "Znów wędrujemy" stanowi kompilację tekstów poetyckich dwóch polskich poetów Norwida i Baczyńskiego. Jeden z nich, urodzony w 1821r. w epoce romantyzmu, drugi w 1921, w przededniu drugiej wojny światowej.

Rok 1821, 1921 i 2021 - spektakl łączy te trzy daty: przedwczoraj, wczoraj i dziś. A scala je poezja "arka przymierza między dawnymi i młodszymi laty". Bo przecież historia zatacza koło.

Aktorzy:

Karol Kaźnica,

Oliwia Kalemba,

Maja Firek,

Władysław Piwowarczyk.

Narodowe Święto Niepodległości

Już  w najbliższy poniedziałek w Neo School obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy naszych uczniów na wyjątkowy i nieszablonowy spektakl!

Spooky Folklore

W piątek 29 października odbyło się mrożące krew w żyłach międzynarodowe eTwinningowe spotkanie "Spooky Folklore" z udziałem gości specjalnych z kraju samego Hrabiego Draculi - Rumunii.

Działo się! Były upiorne prezentacje, przerażająco trudne quizy i straszne historie, a to wszystko zorganizowane IN ENGLISH przez naszych zapalonych anglistów, aby podzielić się naszym arcygroźnym folklorem.

Po tym jak kuzyni Draculi poszli w swoją stronę, my podkręciliśmy spooky atmosferę grając w jeopardy game i organizując pokaz upiornej mody, innymi słowy konkurs na the spooookiest przebranie.

Nie można pominąć, że o strasznie pyszne słodkości, przekąski i jeszcze straszniejsze dekoracje zadbali nasi wspaniali uczniowie.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Album Google Photos:

https://photos.app.goo.gl/w1Uj5g3uPDGqH1Dd6


Anioł Mój

Wernisaż udał się pięknie. Anioły wytrzymały spojrzenia i nie poruszyły się

Dziękujemy Pani Agnieszce Moryc za cudowne prace. Dziękujemy kuratorowi Panu Jurkowi Fedirko za piękny pejzaż słowami namalowany. Dziękujemy Panu Andrzejowi Horabikowi za muzykę! Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i polecamy się na przyszłość. #piwnicapodlwem


Spooky Folklore

Zespół anglistów i uczniowie klas 1, 2, 3a i 3b organizują wydarzenie Spooky Folklore, które odbędzie się w piątek 29.10 w godzinach 8-10:30 w sali nr 3.

W tym czasie lekcje zostaną odwołane ale prosimy o przybycie zgodnie ze swoim planem lekcji. W klasie 3c zajęcia odbędą się bez zmian

Głównym punktem wydarzenia będzie spotkanie online z uczniami jednej ze szkół średnich z Rumunii i wymiana informacji na temat folkloru Polski, Rumunii i państw anglojęzycznych. W programie: prezentacje, quizy i gry, straszne opowieści inspirowane baśniami ludowymi, konkurs na najlepsze przebranie oraz słodki poczęstunek.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w stylu retro! Uczyliśmy się sztuki argumentowania na lekcji retoryki, poplamiliśmy ręce atramentem podczas zajęć z kaligrafii, a katedra filologii klasycznej wprowadziła nas w meandry łaciny. Święto edukacji uświetniło domowe ciasto! Dziękujemy! 

EDJ 2021 film.

Obchody Europejskiego Dnia Języków w Neo School to tradycja która z każdym rokiem nabiera nowego wymiaru. Było cudownie!

Europejski Dzień Języków

Tradycyjnie w tym dniu nie mamy "normalnych" lekcji! Świętujemy przez cały dzień przy okazji dowiadując się ciekawych faktów o różnych językach i krajach.

Wernisaż Earth's Perseverance

Dziękujemy autorce prac, Julii Piwowarczyk, kuratorowi wystawy, Panu Jurkowi Fedirko oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tego cudownego wydarzenia. Piwnica Pod Lwem rozpędza się :)

Zwolnieni z Teorii

Odwiedziła nas dzisiaj Pani Weronika aby opowiedzieć o olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Masa informacji w krótkim czasie, idziemy odpocząć na weekend przetrawić to wszystko :)

Piwnica Pod Lwem

Oficjalne otwarcie nowego miejsca na kulturalnej mapie Myślenic już w najbliższy piątek!

Działalność rozpocznie od wystawy absolwentki naszego liceum.

Piwnica Pod Lwem będzie miejscem "kultu kultury", gdzie młodzi artyści będą mogli prezentować swój dorobek.

Naszą misją jest pomóc młodym, zdolnym rozwinąć skrzydła!

Wyjazd integracyjny  2021

Pierwsze dni września spędziliśmy wspólnie w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej "Lubogoszcz". Kadra bawiła się świetnie, mamy nadzieję, że nasi uczniowie również :) !

Rada Pedagogiczna

Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego spotkało się grono pedagogiczne Neo School. Przedyskutowaliśmy pomysły na nadchodzący rok szkolny i wyszło nam, że będzie jeszcze weselej niż w roku ubiegłym :)

Dzień Edukacji Narodowej

Będzie pięknie - przygotować się!

Piwnica Pod Lwem 

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Earth's Perseverance" naszej absolwentki Julii Piwowarczyk.

Projekt to cykl fotografii opowiadających o Ziemi przez pryzmat wyprawy Łazika Perseverace na powierzchnię Marsa. Jest to pryzmat w niezwykłym kolorze. Dodatkowo ponownie przeżyjemy lądowanie łazika udokumentowane przez NASA. Całość wieńczy wyjątkowa instalacja nawiązująca do idei projektu.

 Poniedziałek, 20 września, godzina 18:00!


Teatr Melpomena

Pierwsza wizyta przedstawicieli Teatru zakończona sukcesem. Szczegóły projektu i działań podziemnych już wkrótce!


https://www.facebook.com/Teatr-Melpomena-104196301995135

Rok szkolny zakończony!

Licealiści zakończyli rok szkolny 2020/21 w cudownych okolicznościach przyrody. Myślenickie Zarabie było sceną dla wiekopomnych wydarzeń. Świadectwa wręczone, wszyscy spotykamy się już we wrześniu :)   Zdjęcia tutaj:   LINK

Nagrody wręczone!

Finał wydarzenia "Szkoła w Czasach Zarazy" odbył się w czwartek 23 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wydarzenia:

https://youtu.be/LbO2VtfGHSw

Nasze wydarzenie!

Nauczyciele i Dyrekcja Neo School w akcji! Serdecznie zapraszamy do udziału w pięknej akcji!

korona.liceum.neoschool.pl

Szkoła w Czasach Zarazy

Strona projektu


Zapraszamy wszystkie szkoły z naszego regionu do współpracy. 

Jan Chęciński

Kursy języka niemieckiego ruszają w Neo School!

Pan Jan zaprasza na relaksujące i odprężające zajęcia języka niemieckiego. Pozytywna atmosfera, technologie oraz umiejętności prowadzącego są gwarantem sukcesu. Zajęcia indywidualne lub w grupach 2 osobowych. Spotkania dwa razy w tygodniu po 55 minut. 

Język niemiecki w Neo School

Grupa wsparcia dla nauczycieli na portalu Facebook

Rozwiązujemy problemy, pomagamy i inspirujemy. Narzędzia Google w Neo School działają już od 2014 roku. Dobrze się znamy :) 

Link do grupy


Kolejny awans :)

Pani Joanna zakończyła zmagania ze stażem na nauczyciela kontraktowego z pozytywnym skutkiem. Gratulujemy i dziękujemy za ten rok!

Wyniki egzaminu maturalnego!

Gratulujemy WSZYSTKIM naszym tegorocznym maturzystom. 

100% zdawalność utrzymana :) 

Wyniki naszych podopiecznych bardzo satysfakcjonujące. 

Szkoła i uczniowie stanęli na wysokości zadania :)

Więcej zdjęć: FACEBOOK 

Spotkanie w Neo School!

Spotkanie będzie okazją dla kandydatów oraz osób zainteresowanych naszą szkołą do poznania nauczycieli i uczniów Neo School. Będziemy wspólnie działać, opowiadać, odpowiadać na pytania i dobrze się bawić! Spotykamy się stacjonarnie w siedzibie Neo School! Zapraszamy! Rejestracja telefoniczna pod numerem 690010022.

https://fb.me/e/iGSmyjnCS

Awans!

Młodzi, piękni, zdolni i do tego KONTRAKTOWI!

Gratulujemy Pani Paulinie oraz Panu Marcinowi awansu.

Dzień dziecka!

Samorząd Neo School postanowił z okazji Dnia Dziecka wyprawić się do kina! 

Wycieczka! 

Licealiści wyruszyli w okolice Muszyny. Będą zwiedzać, spacerować i się relaksować. Dobrego wypoczynku!

Pierwszy tydzień za nami!

Pierwszy tydzień po powrocie do nauki stacjonarnej spędziliśmy w Neo School pracując w małych, zwinnych, kilkuosobowych zespołach. Wdrażaliśmy eduScrum, czyli ramy postępowania dzięki którym uczniowie mogą z powodzeniem rozwiązywać złożone problemy.  Przede wszystkim jednak chodziło nam o to, aby nasi licealiści mogli lepiej się poznać, wspólnie popracować nad ciekawymi zadaniami i docenić potencjał pracy zespołowej. Było głośno, wesoło, kreatywnie i produktywnie. Powstały wiersze, memy, zdjęcia, pastisze, opowiadania i krótkometrażowe filmy. Nie odbyła się ani jedna klasyczna lekcja! Jesteśmy pewni, że wspólnie spędzony czas, wolność i przestrzeń do popełniania błędów dały naszym uczniom i nauczycielom szansę na świeże spojrzenie na szkołę i potencjał jaki w niej drzemie. 

Powrót do Neo - dzień drugi!

Drugi dzień po powrocie to kolejne "sprinty", "stojaki", "kryteria sukcesu" itd. Po prostu eduScrum i dobra, wspólna, angażująca i rozwijająca praca. Powstały rzeczy cudowne, którymi pochwalimy się już niedługo. Jutro ciąg dalszy! Zapraszamy na 9:00!

Powrót do Neo - dzień pierwszy!

Poniedziałek rozpoczęty koncertowo! Powrót do szkoły w stylu Neo - kreatywnie, razem i wesoło. Powstały małe, zwinne zespoły które będą ze sobą pracować cały tydzień. Będziemy wdrażać eduScrum na poważnie!

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI NEO SCHOOL

Wracamy do zajęć stacjonarnych! Pierwszy tydzień w Neo School nie będzie zwykłym powrotem do lekcji. Będzie czasem odbudowania relacji oraz wspólnej pracy i zabawy! Czekamy na WAS!

Zakończenie roku szkolnego klasy 3.

Dziękujemy organizatorom wydarzenia!

Dzień flagi!

Dzień flagi już blisko!

Trzeba działać Konkurs dla naszych licealistów czas zacząć!

Pamiętajmy, że Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

Wytyczne:

1. Technika dowolna (kolaż, konstrukcja 3D lub graficzna, np. w Minecraft)

2. Barwy narodowe muszą zostać zachowane.

3. Im bardziej ECO, tym lepiej. Walcz o dobro tej planety i użyj materiałów z recyklingu.

Prace konkursowe przesyłamy na maila Pani Pauliny.

Neocraft w Minecraft!

Zapraszamy na serwer Neo School w Minecraft!

Neocraft w Minecraft

Konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski Neo School dla wszystkich graczy

Szczegóły:

http://bit.ly/neocraftkonkurs

Gratulacje dla załogi!

Bartek, Władek - organizacja i setup serwera

Fabian, Oliwia - strona, regulamin i formularz konkursu

Dominik - dramatycznie dobry filmik

"Wirtualne odwiedziny w Neo".

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu 

Szczegóły:

https://liceum.neoschool.pl/konkursneo

HTZ 2021

Neo School przyjęło wyzwanie i drzewa zostały posadzone!

Samorząd stanął na wysokości zadania! Posadziliśmy:

Miłorząb chiński, Wiąz holenderski, Jarzębina biała

Dziękujemy Polplast Polska za udostępnienie terenu!

My sadzimy drzewa posadź i Ty! Hot 48-godzin challenge! Przyjmij wyzwanie i w ciągu 48 godzin posadź drzewo/drzewa

Neo School typuje do podjęcia wyzwania:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach

Elhurt Plus

Polplast Polska

NEO Montessori School

##hotelowytydzieńziemi2021


Neo School English Podcast


Rozpoczęliśmy nową serię podcastów z super cool nauczycielami Neo Language School .

W pierwszym odcinku macie okazję poznać Panią Joannę.

Jaka jest jej historia?

Dlaczego została nauczycielką?

Posłuchajcie i sprawdźcie sami jak znalazła Neo School!

https://liceum.neoschool.pl/podcastPoland - UK Meetup

Szybki speaking o tematyce kulturowej👏Jak rozmawiać to tylko w międzynarodowym towarzystwie 😎  Pięknie zorganizowane!

Dzień Świętego Patryka 2021!

Dzień Świetego Patryka już za nami. Pozostały prace konkursowe i wspomnienia  Dziękujemy organizatorom!Nowe broszury!

Jeszcze gorące broszury dotarły do Neo ! Piękne są! 

Dzień Kobiet 2021!

Cały poniedziałek to jedno wielkie święto kobiet w Neo School. Nasze Panie spotykały się na inspirujących sesjach z TURBO KOBIETAMI oraz były zabawiane przez chłopaków w Studiu Dnia Kobiet Neo School. Było wesoło i z pożytkiem na przyszłość!

Foto galeria  - LINK


Bart i Dominik z klasy 1A gośćmi odcinka!

Rozmawialiśmy o grach i związanym z nimi słownictwem. Było śmiesznie :) GG EZ

Podkast na Spotify - link.

Podkast na Apple Podcasts - link.

Rekrutacja 2021/22

Zapraszamy kandydatów i rodziców na rozmowy z Dyrekcją Neo School. 

Liczba miejsc na rok szkolny 2021/22 jest ograniczona, pośpiech w tym przypadku jest wskazany.

eduScrum w Neo School

Neo School wzbogaciło się o dwoje certyfikowanych eduScrum Masterów! 

eduScrum to innowacyjny sposób nauczania, zestaw działań dających uczniom możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, z uwzględnieniem ich potrzeb i tempa pracy, jednocześnie dający nauczycielowi poczucie bezpieczeństwa w aspekcie realizacji podstawy programowej oraz osiągania zadowalających wyników.

Neo School Chess Club

Dzięki inicjatywie Władka wystartował Neo School Chess Club! Można nie tylko podnieść swoje umiejętności ale przede wszystkim miło spędzić czas!

Marcin Mazurek

Licealiści spotkają się z kompozytorem muzyki filmowej już w środę o godzinie 10:00!

Neo Online

Uczniowie liceum, uczestnicy kursów języka angielskiego oraz klienci korporacyjni pracują na zajęciach online. 

Podcast Flora et Labora

Uczniowie zwolnieni z Teorii intensywnie pracują! Podcastu można posłuchać na wszystkich liczących się platformach. Brawo!

Flora et Labora 

Neo School English Podcast!

Nauczyciele Neo School też mają swój podkast! Zapraszamy do słuchania - każdy odcinek to 4 nowe słowa!

https://anchor.fm/neoschool

Spotkanie Online!

Neo School zwiedza świat nawet w pandemii!

Pani Paulina i grupa uczniów naszej szkoły spotkała się z młodzieżą  z miasta Požega w Chorwacji. Było cudnie!


Szlachetna Paczka

Dziękujemy Szlachetna Paczka Myślenice za podziękowania i gratulujemy cudownej akcji!Postcrossing!

W Neo School intensywnie działa projekt wymiany pocztówek ze światem. Strona projektu:

https://sites.google.com/liceum.neoschool.pl/neopostcrossing

Świąteczne spotkania!

22 grudnia w Neo School będzie się działo :)


liceum.neoschool.pl/christmas

Mikołajki!

Prezenty czekają pod choinką :) 

Świetnie zorganizowana akcja Samorządu Uczniowskiego!

Zebranie rodziców.

W piątek 27 listopada odbędą się zebrania klasowe oraz indywidualne konsultacje z nauczycielami Neo School. Spotkania wyłącznie w super wygodnej formie online. 

KONKURS

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów powiatu myślenickiego!


Strona konkursu.

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Uczniowie Neo School postanowili zawalczyć na Giełdzie Papierów Wartościowych. Julia wzięła sprawy w swoje ręce :)

https://sigg.gpw.pl/

Nowe pomieszczenia w Neo!


W całym tym zamieszaniu zapomnieliśmy się pochwalić nowymi wnętrzami! #neoschool #liceumogólnokształcące #mysleniceStrona Samorządu Neo School

Samorząd Uczniowski Neo działa intensywnie! Na stronie tworzonej samodzielnie przez SU znajdziecie wszystkie potrzebne informacje! Na stronę można dostać się również klikając link w zakładce 'Liceum'.

https://sites.google.com/liceum.neoschool.pl/neo-school-samorzad/

Neo Language School

Lektorzy szkoły językowej walczyli o lepsze jutro dla nauczania online. Wprowadzamy kolejne ulepszenia naszych zajęć!

Neo School zwalnia się z Teorii !

Nasi uczniowie rozpoczynają przygodę z projektami społecznymi. Będzie się działo! 

Szczegółu Olimpiady:

https://zwolnienizteorii.pl/

Praca zdalna!

Drodzy uczniowie! Pamiętajcie, że nadal pracujemy w systemie zdalnym ;). Wszystkie lekcje odbywają się zgodnie z planem znajdującym się w kalendarzu Google. Zasady zajęć opisane są w regulaminie dostępnym na stronie (link poniżej). Jeśli macie jakiekolwiek kłopoty sprzętowe, trzeba je jak najszybciej rozwiązać. Pomożemy!

Dzień Edukacji Narodowej

14 października świętujemy! W tym dniu nie odbywają się żadne zajęcia. Angielski, Hiszpański, Matematyka również odpoczywa!

Neo School przechodzi w tryb zdalny!

Od piątku 9 października zajęcia w Neo School przechodzą w tryb zdalny. Wszystko gotowe jest już od września, pamiętamy o korzystaniu z kalendarza Google. Zajęcia w liceum zgodnie z planem lekcji. Linki do zajęć w szkole językowej w Google Classroom i kalendarzu. 

EDJ 2020

Było cudnie, dziękujemy Władkowi za relację!

Neo w OPERZE!

W piątek 2 października, uczniowie i nauczyciele naszego liceum wybrali się na "Carmen". Było bardzo ogniście i czerwono :)

Dziękujemy uczennicom klasy drugiej za pomysł i organizację wypadu! 

Zmiany w planie lekcji!

Plan lekcji został zaktualizowany w dniu 26 września. Obowiązuje od poniedziałku 28 września.


Europejski Dzień Języków 2020

Organizatorów zapraszamy na godzinę 8:00!

Uczestnicy poprzebierani i w szampańskich nastrojach przybiegają na godzinę 9:00!

Pobieramy przewodnik przy pomiarze temperatury i podążamy zgodnie z planem w małych grupkach!

Na planach które otrzymacie brakuje informacji o salach - znajdziecie ją na plakatach i na stronie szkoły.

Powodzenia i wspieramy się jutro wszyscy - prowadzący zajęcia językowe mają duże wyzwanie - pomóżmy! ;)

Angielski 2020/21

Zapisy na zajęcia języka angielskiego trwają w najlepsze! W tym roku liczebność grup została zmniejszona do 4 osób, więc trzeba się spieszyć :) 

Neo School Angielski

Samorząd Uczniowski

Nowy SU już wybrany! Przewodniczącym SU został wybrany Fabian Tobowski, który zdobył ponad 50% głosów w pierwszej turze. Samorząd będzie Was informował o swojej działalności na bierząco. 

Tablo 2020

Tegoroczne tablo wykonane jednym szybkim ruchem podczas spotkania online. Będzie pamiątką tych dziwnych czasów. Już niedługo do zobaczenia na ścianie w Neo School ;)

Zebranie! 

Zapraszamy rodziców klas pierwszych i trzecich na spotkanie w poniedziałek o godzinie 16:00.

Klasy drugie spotykają się we wtorek o tej samej porze.

Plan lekcji gotowy!

Drodzy uczniowie! Plan lekcji dostępny jest na stronie szkoły, Kalendarzu Google (obowiązkowo włączony w telefonach żeby nie błądzić po szkole) oraz w dzienniku elektronicznym. Sale przydzielone w planie lekcji obowiązują na stałe, prosimy sprawdzać przed wyruszeniem w podróż po korytarzach ;) 

Zakończenie roku szkolnego

Apel na zakończenie roku zakończony sukcesem :)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Nowy plan lekcji! Obowiązuje od poniedziałku 14.09.2020r.

KONKURS! 

Szczegóły: strona konkursu.

Ostatnie wolne miejsca w liceum!

Rekrutacja do klas pierwszych liceum jeszcze trwa. Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne online lub w siedzibie szkoły. 

Technologiczny Czwartek

Uczniów klasy pierwszej zapraszamy na godzinę 9:00. 

Klasy drugie zapraszamy na godzinę 11:30.

Klasa trzecia rozpoczyna o godzinie 9:00.

Angielski Piątek

Porządek dnia:

9:00 Klasa pierwsza i trzecia.

10:00 Klasy drugie. 

Angielski Piątek to badanie poziomu języka angielskiego, zajęcia motywacyjno-integracyjne oraz spotkanie z koordynatorem akcji Szlachetna Paczka. Dzień powinien zakończyć się w okolicach godziny 13.

Plan pierwszego tygodnia w Neo School 

1 września - Rozpoczęcie Roku Szkolnego

W tym roku spotykamy się z wychowawcami w ramach klas.

Klasa 1a  -  Sala nr 3, godzina 9:00.

Klasa 2a -  Sala nr 2, godzina 9:00.

Klasa 2b - Sala nr 5, godzina 9:00.

Klasa 2c - Sala nr 6 (na górze), godzina 11:00.

Klasa 3a - Sala nr 1, godzina 9:00.

2 września - Rekreacyjna Środa z wychowawcami klas. 

W przypadku złych warunków pogodowych spotkania odbędą się w szkole.

 Zbiórka w Neo School! Godziny ustalone przez wychowawców!

3 września - Technologiczny Czwartek.

Zaczynamy o  godzinie 9:00. 

4 września - Angielski Piątek

Zaczynamy o godzinie 9:00.

W wakacje sekretariat czynny od 9 do 15.

Karolina Marszalik

Sekretariat Szkoły 

sekretariat@liceum.neoschool.pl

690010022

Nowości  w cenniku.

Neo Angielski reaguje na zmiany w otaczającym nas świecie ;) Postanowiliśmy jeszcze bardziej zmniejszyć nasze grupy! Pełen komfort i gwarantowane efekty. Link: nowy cennik.

30.06.2020r.

Wakacyjne prace w piwnicy.

Walczymy o jak najlepsze oświetlenie w naszej klimatycznej piwnicy. Efekty już widoczne. Jest słonecznie ;) !   

20.07.2020r.

Google Certified Educator!

Nauczyciele Neo School rozwijają się cały czas, nawet w wakacje ! 

Pani Paulina kolejnym Google Certified Educator! Gratulacje!

Rok szkolny 2019/20

Wystawa się udała! 

Gratulacje dla naszych artystek oraz Pani Moniki Wójtowicz! Piękne wydarzenie!


Mystery Hangout

Nasi uczniowie mieli w dniu dzisiejszym okazję sprawdzić swój angielski, wiedzę geograficzną i odporność na stres. Wygląda na to, że wygraliśmy ;) Jako pierwsi odgadliśmy kraj z którego pochodzą nasi partnerzy.

Ferie 2020

Pierwsze półrocze już naprawdę za nami :) 

Dzielnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące, czas na przerwę. Wszystkim naszym licealistom życzymy spokojnego wypoczynku. Do zobaczenia po feriach!

Absolwent Neo School Kacper Miętka w akcji.  Film zajął III miejsce na Małopolskim Festiwalu Filmów MTB w listopadzie ubiegłego roku.

Śródroczna Rada Klasyfikacyjna 

Patriotyzm według NEO

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli NEO Liceum do wzięcia udziału w konkursie "Patriotyzm według NEO". 

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

1. Najlepszy patriotyczny wygląd (makijaż + strój).

2. Najlepsze patriotyczne tło (wystrój miejsca).


Uczniowie Neo School! 

Już w ten piątek absolwent naszej szkoły Mr Michał opowie   o tym co w życiu ważne ;) Spotkanie oczywiście ONLINE #neoschoolonline


28 Maja spotkaliśmy się z naszymi partnerami z Calella. Było zabawowo i wesoło :) 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulacje! Marzenia się spełniają :) B

APEL patriotyczny wersja 2020 ;)

Nagroda odebrana!

Zwycięzca konkursu odebrał bluzę i zasiadł na tronie :)

Marzenia spełniają się w Neo School!