Liceo Online

Ucz się angielskiego online.

Liceo Online to internetowa szkoła języka angielskiego. Skupiamy się w 100% na kursach zdalnych. Metody pracy i narzędzia dopracowywane są już od ponad 5 lat! Rok 2023 przyniósł sztuczną inteligencję, której nie wahamy się używać dla dobra naszych klientów.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy przekonani, że zajęcia online, zwłaszcza w formie dwuosobowej grupy, przyniosą naszym kursantom znacznie lepsze wyniki niż tradycyjna nauka w większych zespołach.

Na zdjęciu widzimy oczekującego na uczestników spotkania wesołego Pana Lektora😄 Najprawdopodobniej jest gotowy do rozgrzewkowej powtórki słownictwa!

Dla kogo są nasze kursy?

Nasze kursy są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego w nowoczesny i efektywny sposób. Szczególnie polecamy je dla osób, które ukończyły przynajmniej 5 klasę szkoły podstawowej. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasi kursanci są w odpowiednim wieku, aby w pełni wykorzystać potencjał naszych zaawansowanych materiałów.

Zapisy u Pani Karoliny!

Karolina Wnęk